تلفن تماس

دفترمرکزی:35721280-031

دفتر فروش:32236891-031

فکس فروش:32236881-031

 

instagram farsgraphicfacebook farsgraphictelegram pnggoogle farsgraphicaparat icon color black 64

1 IzXr3yVd2Rynzaw3qS2iLA

قهوه از دیرباز در جامعه ما طرفداران بسیار زیادی داشته است.امروزه کافی شاپ های بسیاری در سر تا سر کشور فعالیت میکنند  و محیط دنجی برای سرو قهوه  افراد فراهم کرده اند.از این رو بازرگانی کوثر بلور اصفهان با تیم مجرب خود ، تمامی محصولات کافی شاپی اعم ازکافه میکر قهوه ساز های متنوع و فنجان و نعلبکی ، فرنچ پرس ، شیکر ، اسموتی و... را فراهم و آماده پخش می کند . از این رو  شرکت به جهت سهولت در خدمات با تمامی کافی شاپ ها ، هتل ها و یا افراد حقیقی آمادگی همکاری  دارد.
 
 
 
 

 

 

 

 قهوه جوش امروزه یک وسیله کاربردی و مورد نیاز در هر خانه ای شده است . بازرگانی کوثر بلور 110 با فراهم کردن مدل های مختلف قهوه جوش در سایز ها و طرح های مختلف حق انتخاب را به مشتریان خود داده است . 

 

اسپرسو برای اولین بار توسط ایتالیایی ها ابداع شد ، اگر چه در حال حاظر در همه جای جهان بسیار پرطرفدار است ، اما میتوان آن را یک نوشیدنی اصیل ایتالیایی دانست.شات های اسپرسو ، محصولات کافی شاپی مناسب برای این نوشیدنی تلخ می باشند که بازرگانی کوثربلور اصفهان در طرح ها و سایز های مختلف به فروش میرساند.

فرنچ پرس بیالتی مدل Preziosa دارای شیشه پیرکس و صافی فلزیست. بدنه این قهوه‌ساز از استیل براق است. این قهوه‌ساز بر خلاف دستگاه قهوه‌ساز موکا، با حرارت مستقیم کار نمی‌کند و اجزای تشکیل دهنده‌ی آن شیشه حرارتی، استیل یا پلاستیک مخصوص و دسته پرس کردن می‌باشد. معمولاْ از فرنچ پرس برای درست کردن قهوه فرانسه استفاده می‌شود و می توانید آن را با شیر نیز سرو کنید.

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Orange Dark_Green Crimson Green_Yellow Indigo Maroon Medium_Violet_Red tomato
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Background Color
Scroll to top